Polecani producenci kserokopiarek

Polecani producenci kserokopiarek

Polecani producenci kserokopiarek

Data: 7.10.2020
Tagi:

kserokopiarki, drukarki, Canon, Konica Minolta, HP, Lexmark, bizhub, iRA, imageRUNNERadvanceDX, bezpieczenstwodanych, ekonomicznedrukarki,


Wielofunkcyjne urządzenia drukujące oraz drukarki to niezwykle szeroka kategoria produktowa, która obejmuje urządzenia całej gamy dostawców z całego świata. Pozytywnym aspektem takiego stanu rzeczy jest naturalnie niezwykle szeroki wybór modeli kserokopiarek, przed jakim stoi ostateczny konsument. Większa różnorodność okupiona jest jednak ryzykiem natrafienia na sprzęt, który nie do końca spełnia wymagania danego środowiska pracy. Decydując się na zakup urządzeń od producentów kserokopiarek polecanych poniżej masz pewność wysokiego standardu jakości.

Polecani producenci kserokopiarek - liderzy w swojej kategorii

Marką zasłużenie cieszącą się niesłabnącą renomą wśród użytkowników jest CANON - japońska firma, której specjalizację stanowi szeroko pojęta optyka i obrazowanie. Z uwagi na tak określony zakres działania nie dziwi fakt, że drukarki i skanery tej marki to urządzenia wszechstronne i innowacyjne. Szczególnie polecamy modele z serii imageRUNNER advance DX - a konkretnie seria urządzeń C37xx np. C3725 - które poza niezwykle korzystnymi parametrami druku oferują także nowoczesne funkcje bezpieczeństwa, znacznie ograniczając ryzyko utraty lub wycieku istotnych dokumentów.

Firmą zdecydowanie godną polecenia jest również KONICA MINOLTA. To kolejny producent wywodzący się z kraju kwitnącej wiśni, który w tej formie funkcjonuje od roku 2000, lecz początki jego działalności w branży fotografii i obrazowania sięgają jeszcze XIX wieku. Doskonała wydajność, intuicyjna obsługa za pomocą gestów na panelu dotykowym czy też możliwość wydruku z urządzeń mobilnych to tylko niektóre z przydatnych funkcjonalności serii BIZHUB, między innymi C4050i oraz C250i.

Lexmark jest to kolejny globalny dostawca rozwiązań do przetwarzania obrazów, który skupia swoją uwagę na obiegu zamkniętym i zapewnia zrównoważone rozwiązania w procesie drukowania. Oferuje proste w obsłudze i skuteczne rozwiązania do zarządzania danymi cyfrowymi i drukowanymi, a przy tym stara się tworzyć urządzenia pro ekologiczne, dbając o środowisko. Lexmark w swojej ofercie posiada najlepsze na runku urządzenia A4 spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania klientów. Urządzenia bez zacięć potrafią drukować tysiące stron w wydruku seryjnym oraz w warunkach uciążliwych dla innych producentów np. hale produkcyjne czy magazyny. Na szczególną uwagę zasługują urządzenia XM1246 oraz XM5535.

Firma HP słynie z niezawodnych i ekonomicznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Bardzo ważna jest ochrona przed nowymi cyberzagrożeniami. HP oferuje zestaw funkcji zabezpieczeń, które są w stanie monitorować, wykrywać oraz automatycznie powstrzymywać ataki, a dodatkowo potrafią skontrolować integralność oprogramowania.

Urządzenia z naszej oferty cechuje wysoki standard wykonania, duża wydajność oraz masa przydatnych funkcji, znacząco usprawniających pracę w środowisku biurowym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wszystkich modeli kserokopiarek dostępnych na naszej stronie.

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402