Serwis produkcyjnych urządzeń drukujących

Kontakt z serwisem:

Telefon:
801 004 104
58 350 66 05

Prowadzimy serwis produkcyjnych urządzeń drukujących. W segmencie Production Printing wyspecjalizowaliśmy się w naprawach, konserwacji i uruchomieniach maszyn produkcyjnych Konica Minolta i Canon. Zaawansowane technologicznie systemy druku wymagają eksperckiej obsługi i wsparcia. Dlatego ten segment urządzeń obsługiwany jest przez specjalny zespół wysoko wykwalifikowanych techników. Dzięki regularnym inwestycjom nieustannie podnosimy jakość świadczonych usług. Budujemy swoje kompetencje poprzez intensywny program szkoleniowy, wdrażany przy aktywnym udziale przedstawicieli producentów sprzętu drukującego.

Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo i wsparcie techniczne na wszystkich etapacheksploatacji systemów druku produkcyjnego. Planując inwestycję w drukarki poligraficzne, możesz liczyć na pomoc w wyborze optymalnego urządzenia. Oferujemy też pomoc w instalacji urządzenia i jego rozruchu. Prowadzimy też szkolenia z obsługi. W trakcie eksploatacji wykonujemy doraźne naprawy, okresowe przeglądy i remonty generalne.

Jeżeli potrzebujesz obsługi serwisowej maszyny do druku produkcyjnego, zapraszamy do telefonicznego i bezpośredniego kontaktu: prowadzimy 12 punktów serwisowych w największych miastach w Polsce. Otrzymasz pełną informację na temat sprzętu, cen i możliwości zakupu – zarówno nowych, jak i używanych (poleasingowych) drukarek i systemów poligraficznych.

Na kompleksowo prowadzoną działalność serwisową składają się:

Na kompleksowo prowadzoną działalność serwisową składają się:

  • doradztwo i wsparcie techniczne;
  • montaż i uruchomienie;
  • okresowe przeglądy urządzeń;
  • usuwanie awarii;
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Windykacji
tel. 58 763 06 10

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951