Serwis urządzeń wielkoformatowych

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu urządzeń wielkoformatowych. Posiadamy certyfikaty autoryzacyjne do serwisowania, konserwacji i naprawiania wielkoformatowych maszyn produkcyjnych KIP, składarek wielkoformatowych es-te oraz kolorowych skanerów wielkoformatowych Contex. Naprawiamy też maszyny introligatorskie, skanery oraz laserowe i atramentowe drukarki wielkoformatowe większości liczących się na rynku producentów. Możesz zgłosić się do jednego z naszych 12 oddziałów w największych miastach Polski. Podejmujemy się naprawy dowolnego rodzaju sprzętu wielkoformatowego.

Podążamy za rozwojem technologii druku wielkoformatowego

Rozwój rynku zaawansowanych i innowacyjnych technologii kopiowania, drukowania, skanowania jest niezwykle dynamiczny. Każdego roku odbywają się premiery nowych serii maszyn, nowych rozwiązań w technice druku i obróbki poligraficznej. Zdajemy sobie sprawę, że serwis sprzętu drukującego na najwyższym poziomie wymaga licznych szkoleń, poszerzania wiedzy technicznej i poznawania nowych urządzeń. Dlatego jesteśmy obecni na najważniejszych imprezach branżowych, korzystamy z wiedzy przekazywanej przez producentów sprzętu. Wymieniamy się doświadczeniami z innymi dostawcami i serwisantami sprzętu wielkoformatowego.

Dbałość o stały rozwój sprawia, że możemy swoim Klientom oferować skuteczne wsparcie techniczne i merytoryczne. Dokonujemy napraw i przeglądów w miejscu pracy maszyn, udzielamy też licznych konsultacji telefonicznych. Zawsze możesz też odwiedzić jeden z naszych oddziałów zlokalizowanych w 12 miastach wojewódzkich

Na kompleksowo prowadzony serwis urządzeń wielkoformatowych składają się:

  • doradztwo i wsparcie techniczne;
  • montaż i uruchomienie;
  • okresowe przeglądy urządzeń;
  • usuwanie awarii i kalibracja;
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Windykacji
tel. 58 763 06 10

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951