Autoryzowany serwis urządzeń wielofunkcyjnych

Kontakt z serwisem:

Telefon:
801 004 104
58 350 66 05

Realizujemy zapotrzebowanie na serwis urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich popularnych marek, które są dostępne na polskim rynku. Podejmujemy się różnorodnych działań serwisowych – od usuwania drobnych usterek po kompleksowe przeglądy i naprawy.

Oferujemy autoryzowany serwis drukarek Canon i Konica Minolta, które stanowią bardzo liczną i różnorodną część naszej oferty sprzętu drukującego. Znajdziesz w niej trwałe, kompaktowe urządzenia do małych biur i wysokowydajne korporacyjne kserokopiarki wielofunkcyjne.

Jedną z naszych specjalizacji jest naprawa drukarek HP– posiadamy potwierdzone certyfikatami kompetencje do serwisowania sprzętu tej popularnej marki. Nowoczesne, wielofunkcyjne kserokopiarki HP mają opinię jednych z najlepiej chronionych sieciowych maszyn drukujących. Wyróżniają się wielopoziomową kontrolą dostępu i zabezpieczeniami przed atakami hakerskimi. Naszym Klientom zapewniamy też profesjonalny serwis drukarek i kserokopiarek Lexmark – wysokiej jakości sprzętu drukującego, oferowanego w przystępnej cenie. Ponadto obsługujemy użytkowników urządzeń drukujących Ricoh i Kyocera oraz wielu innych marek.

Doradzamy naszym Klientom i wspieramy ich w zakresie montażu urządzenia i jego uruchomienia. Posiadając we własnych magazynach części zamienne i materiały eksploatacyjne do drukarek, możemy zaoferować naszym Klientom skrócony czas oczekiwania na realizację zleceń serwisowych i zamówień. Za serwisowanie i naprawy urządzeń drukujących odpowiedzialni są wykwalifikowani specjaliści, którzy mają do dyspozycji rozbudowane zaplecze techniczne. Wymienione atuty pozwalają nam świadczyć usługi zgodne z najlepszymi światowymi standardami.

12 oddziałów serwisowych

Prowadzimy 12 oddziałów serwisowych w największych miastach Polski: w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Szczecinie, Bydgoszczy, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku i Wrocławiu. Dzięki temu możemy zaoferować szybki dojazd do Klienta na terenie całego kraju. Oprócz naprawy drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych prowadzimy też serwis urządzeń produkcyjnych i drukarek wielkoformatowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Windykacji
tel. 58 763 06 10

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951