Zgłoszenie serwisowe

Kontakt z serwisem:

Telefon:
801 004 104
58 350 66 05

Najważniejszą częścią naszych usług jest naprawa kserokopiarek Konica Minolta, HP, Canon, Ricoh, Kyocera i wielu innych marek.To najpowszechniej stosowane urządzenia wielofunkcyjne do biura, które są chętnie kupowane i dzierżawione zarówno przez małe firmy, jak i korporacje. Serwis kserokopiarek obejmuje nie tylko doraźne naprawy, lecz także okresowe przeglądy techniczne oraz wymianę materiałów eksploatacyjnych.

W zakresie naszych usług znajduje się naprawa drukarek laserowych, które są najpowszechniej wykorzystywane w biurach przedsiębiorstw i korporacji. Prowadzimy działania serwisowe i naprawcze, stosując oryginalne części zamienne i materiały eksploatacyjne do drukarek oraz wysokiej jakości zamienniki. Niezależnie od tego, jaką drukarkę laserową użytkujesz, w przypadku awarii możesz zgłosić się do naszego serwisu. Zajmiemy się każdym problemem i każdym typem maszyny drukującej.

Zgłoś online awarię urządzenia drukującego!

Awarie zdarzają się dokładnie wtedy, gdy najmniej się tego spodziewasz. Ta zasada dotyczy również sprzętu drukującego. Naszym priorytetem jest jak najszybsza reakcja serwisowa. Dlatego uruchomiliśmy formularz zgłoszenia awarii on-line. Informację można wysłać każdego dnia i o każdej godzinie.

Za pośrednictwem elektronicznego formularza, możesz dokonać zgłoszenia w następujących sprawach:

  • awaria sprzętu drukującego – zgłoszenie jest niezwłocznie przyjmowane przez pracowników naszego serwisu i przekazywane do realizacji najszybciej, jak to tylko możliwe,
  • zamówienie materiałów eksploatacyjnych – formularz jest wygodnym sposobem składania zamówień i monitorowania dostawy materiałów eksploatacyjnych,
  • zgłoszenie przeglądu – internetowe zgłoszenie okresowego przeglądu maszyny drukującej jest szybkie i bardzo komfortowe,
  • odczyty liczników maszyn drukujących – opcja dotyczy Klientów, którzy wybrali wynajem urządzeń drukujących: odczyty stanu liczników są podstawą do naliczania wysokości miesięcznych opłat.

Jeżeli potrzebujesz szybkiej konsultacji lub chcesz zgłosić problem, który nie ma przypisanej kategorii w formularzu, skorzystaj z czatu na żywo. W bezpośredniej rozmowie ze specjalistą otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania związane ze sprzętem drukującym. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Formularz zgłoszeniowy

Informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DKS Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Energetycznej 15, 80-180 Kowale, e-mail: rodo@dks.pl.

Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w Klauzuli Ochrony Danych.

korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
PrywatnośćWarunki
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Windykacji
tel. 58 763 06 10

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951