Działamy z pasją

Kiedy w 1993r. przewoziliśmy pierwszą używaną drukarkę z Niemiec, urządzenia wielofunkcyjne były w Polsce jeszcze nowością. Idea była prosta: chcieliśmy dostarczać klientom rozwiązania, które będą usprawniać ich pracę, a przy tym będą dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Dziś, po ponad 30 latach, współpracując z najlepszymi producentami na rynku, zmieniając standardowe podejście do sprzedaży na rzecz bycia profesjonalnym doradcą, na którym można polegać, a także sięgając po najnowsze technologie związane z drukiem cyfrowym, wielkoformatowym i software- możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i serwisów urządzeń wielofunkcyjnych w kraju, zapewniając płynną i profesjonalą obsługę w zakresie doradztwa i serwisu w 12 największych polskich miastach.

Nasz sukces zawdzięczamy ludziom, którzy na co dzień tworzą nasz Zespół - ponad 180 pracowników, którzy tak jak my, podchodzą do klientów kompleksowo i profesjonalnie, a przy tym wciąż chcą się rozwijać w kierunku nowoczesnych technologii. Dołącz do naszego Zespołu i przekonaj się, że DKS to świetne wyzwanie i wyjątkowe miejsce pracy.

Sprawdź nasze oferty pracy

Magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk (Kowale)

Region: Pomorskie

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy?

Daj nam znać, że jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji w Twoim mieście. Prześlij nam swoją aplikację na adres: rekrutacje@dks.plz dopiskiem w tytule e-maila: STRONA KARIERY. Przed nami cały czas pojawiają się nowe wyzwania- jeśli nie dziś, może będziemy potrzebowali kogoś takiego jak Ty w najbliższej przyszłości. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku pojawienia się odpowiedniej oferty pracy. Umieść w CV dodatkowo następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DKS spółka z o.o.

Dlaczego warto pracować w DKS?

STABILNOŚĆ
STABILNOŚĆ
Mamy ponad 30 lat doświadczenia w prowadzeniu biznesu w kraju i za granicą, tysiące klientów i zrealizowanych kontraktów w zakresie rozwiązań związanych z technologią wydruku i zarządzaniem dokumentami w firmach.
PRESTIŻ I MOŻLIWOŚCI
PRESTIŻ I MOŻLIWOŚCI
Współpraca z najbardziej znanymi producentami i szeroka oferta produktów i usług dają nam przewagę w pozyskiwaniu nowych klientów i budowaniu relacji biznesowych opartych na kompleksowych rozwiązaniach.
ZAUFANIE
ZAUFANIE
Nasza filozofia opiera się na dobrych relacjach i naturalnym podejściu do klientów. Od lat cieszymy się ich zaufaniem- wspieramy ich biznesy kompleksowymi, szytymi na miarę rozwiązaniami.
INTENSYWNY ROZWÓJ
INTENSYWNY ROZWÓJ
Dynamiczny rozwój wiąże się z ciągłym rozwojem naszych struktur- działamy na dużą skalę i cały czas się rozwijamy: ponad 180 pracowników, 12 oddziałów w największych miastach w Polsce, sprawna sieć logistyczno- magazynowa.
PROFESJONALIZM
PROFESJONALIZM
Przywiązujemy dużą wagę do ciągłego podnoszenia kwalifikacji, szkoleń i podążania za nowinkami technicznymi, by nasi pracownicy czuli się ekspertami w tym co robią i mogli awansować w strukturach firmy.
KOMFORT PRACY
KOMFORT PRACY
Zatrudniamy naszych pracowników w ramach umowy o pracę, zapewniamy komfortowe narzędzia pracy i wygodny system pracy (zwykle 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku).
DLA PRACOWNIKA
DLA PRACOWNIKA
Nasi Pracownicy mogą skorzystać z oferty grupowego ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej, a także z dofinansowania do karty Multisport i udziału w różnych wydarzeniach sportowych jako Team DKS .
ZESPÓŁ
ZESPÓŁ
Chcemy, by DKS był przyjaznym miejscem pracy, gdzie pracownicy dobrze się czują, mają do siebie zaufanie, współpracują ze sobą, dzielą się z innymi wiedzą i mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Praca w DKS, to praca z profesjonalistami pełnymi pasji!

Dołącz do ludzi z pasją w Twoim mieście

Dołącz do ludzi z pasją w Twoim mieście

Praca w Centrali w Trójmieście

Centrala naszej firmy znajduje się w Kowalach niedaleko Gdańska. Nowoczesna przestrzeń biurowa zaaranżowana pod potrzeby konkretnych zespołów, stanowi nie tylko komfortowe miejsce pracy dla działów administracyjnych wspierających biznes, lecz także idealne miejsce do prowadzenia szkoleń oraz spotkań biznesowych z naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi. W związku z dynamicznym rozwojem, co jakiś czas prowadzimy rekrutacje do działów takich jak:


 • sprzedaż urządzeń, części i materiałów eksploatacyjnych,
 • obsługa telefoniczna klientów biznesowych,
 • wsparcie techniczne i software,
 • finanse i księgowość,
 • logistyka magazynowa i transport,
 • zakupy i negocjacje cenowe z dostawcami,
 • handel zagraniczny w kilku językach,
 • marketing, IT,
 • flota i zaopatrzenie,
 • kadry i administracja.

Praca w Oddziale

Poszerzając nasze struktury serwisowe i sprzedażowe, co jakiś czas prowadzimy rekrutacje w naszych 12 oddziałach w całej Polsce:

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań, Warszawa, Wrocław, Rzeszów, Szczecin.

JEŚLI TWOJĄ MOCNĄ STRONĄ SĄ ZDOLNOŚCI TECHNICZNE... lubisz zgłębiać wiedzę techniczną, diagnozować i rozwiązywać tego typu problemy, a przy tym bardzo dobrze radzisz sobie w kontaktach z ludźmi i jesteś osobą potrafiącą sprawnie ogranizować swój czas pracy- doskonale odnajdziesz się w naszych strukturach Autoryzowanego Serwisu. Twoja praca będzie polegała na:

 • diagnozowaniu przyczyn i usuwaniu awarii urządzeń w siedzibach u klienta,
 • instalacji urządzeń i konfiguracji oprogramowania software,
 • przeglądach, konserwacji urządzeń, wymianie części i materiałów eksploatacyjcnych,
 • fachowym doradztwie w zakresie eksploatacji urządzeń.

Zatrudniamy zarówno osoby z doświadczeniem w branży, jak i osoby, które dopiero chcą je zdobyć, zapewniając naszym pracownikom specjalistyczne narzędzia, dostęp do bazy wiedzy i profesjonalnej dokumentacji oraz szkoleń o różnym poziomie zaawansowania.

Najczęściej rekrutujemy na stanowiska: Technik Serwisu, Inżynier Serwisu.

Dołącz do ludzi z pasją w Twoim mieście
Dołącz do ludzi z pasją w Twoim mieście

JEŚLI TWOJĄ MOCNĄ STRONĄ JEST BUDOWANIE RELACJI Z INNYMI

... potrafisz świetnie rozpoznawać potrzeby klientów B2B wychodząc poza sztywne ramy, a przy tym wyróżniasz się wytrwałością, umiejętnością przekonywania do swoich pomysłów i nastawieniem na zdobywanie nowej wiedzy - doskonale odnajdziesz się w naszych strukturach sprzedażowych. W każdym oddziale zatudniamy kilku doradców biznesowych, którzy w zależności od specjalizacji, doradzają klientom w zakresie komplesowych rozwiązań związanych z:

 • urządzeniami biurowymi dla firm, biur i instytucji wszystkich sektorów gospodarki - zarówno w kwestii urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, specjalistycznych niszczarek, a także oprogramowania optymalizującego proces wydruków i obieg dokumentów w firmach
 • częściami i materiałami eksploatacyjnymi do urządzeń.

Najczęściej rekrutujemy na stanowiska:Doradca biznesowy, Przedstawiciel Handlowy, Key Account Manager.

JEŚLI TWOJĄ MOCNĄ STRONĄ JEST ZNAJOMOŚĆ BRANŻY

... poligraficznej, reklamowej, projektowej (CAD&GIS), druku cyfrowego lub Grafic Arts- z pewnością wykorzystasz ją w naszej firmie. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów takich jak: drukarnie, wydawnictwa, biura projektowe, punkty usługowe stworzyliśmy specjalny zespół dedykowany współpracy właśnie z tymi klientami w zakresie rozwiązań zwiazanych z urządzeniami do wydruków profesjonalnych, produkcyjnych i wielkoformatowych  oraz urządzeniami do obróbki po druku - zarówno wykończenie introligatorskie, jak również uszlachetnianie podłoży oprogramowaniem do zarządzania drukiem, systemami WebToPrint, oprogramowaniem do fotoksiążek i kalendarzy, zarządzania kolorem i impozycji.

APLIKACJA SPONTANICZNA!

Nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia? Nasza firma nieustannie się rozwija- jeśli chcesz do nas dołączyć wyślij nam swoje CV na adres e-mail: rekrutacje@dks.pl

Rekrutacja krok po kroku

Etap 1: Aplikacja i analiza CV
Etap 1: Aplikacja i analiza CV
Analizujemy dokładnie wszystkie przesłane do nas aplikacje pod kątem tego, które z nich najbardziej pasują do wyzwań, które pojawiają się w naszej firmie.mają do siebie zaufanie, współpracują ze sobą, dzielą się z innymi wiedzą i mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Praca w DKS, to praca z profesjonalistami pełnymi pasji!
Etap 2: Rozmowa telefoniczna
Etap 2: Rozmowa telefoniczna
W celu doprecyzowania danych zawartych w CV oraz oczekiwań Kandydatów kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami i przedstawiamy wstępne informacje na temat oferty.
Etap 3: Spotkanie rekrutacyjne
Etap 3: Spotkanie rekrutacyjne
Wybrane osoby są zapraszamy na jedną lub dwie rozmowy kwalifikacyjne: ze specjalistą z działu HR i/lub z Managerem lub Dyrektorem oddziału. W przypadku niektórych stanowisk specjalistycznych zapraszamy dodatkowo kandydatów do wykonania testów lub zadań, weryfikujących umiejętności i predyzpocyje zawodowe.
Etap 4: Zakończenie rekrutacji
Etap 4: Zakończenie rekrutacji
Kandydaci, którzy biorą udział w spotkaniu, otrzymują od nas informację zwrotną o wyniku procesu rekrutacyjnego- drogą telefoniczną bądź e-mailową. Jeśli nie zaproponujemy Ci pracy w danym momencie, zachęcamy do tego, by regularnie śledzić nasze oferty i aplikować ponownie w przypadku przyszłych rekrutacji!

Kilka porad dla kandydata

Przed spotkaniem zachęcamy:

Dołącz do ludzi z pasją w Twoim mieście

dowiedz się jak najwięcej na temat DKS: czym się zajmujemy, jakie świadczymy usługi, z kim współpracujemy, jakie mamy cele oraz pozycję w branży, zastanów się kto jest naszym klientem i jakie ma potrzeby,

Dołącz do ludzi z pasją w Twoim mieście

przypomnij sobie zadania związane ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Zastanów się w jaki sposób nasze oczekiwania wobec kandydata są zbieżne z Twoim doświadczeniem. Przypomnij sobie konkretne sytuacje i przykłady, które mógłbyś przytoczyć podczas spotkania,

Dołącz do ludzi z pasją w Twoim mieście

przygotuj pytania, które pozwolą Ci ocenić czy nasza Firma jest miejscem w którym chciałbyś się rozwijać. Podczas spotkań staramy się opowiedzieć jak najdokładniej kogo szukamy i na czym będzie polegała Twoja przyszła praca, a także jaką rolę będziesz pełnił w organizacji,

Dołącz do ludzi z pasją w Twoim mieście

korzystaj z okazji, żeby nas poznać - bierzemy udział w różnych wydarzeniach organizowanych na terenie całej Polski: znajdź nas na Targach Pracy bądź na Targach branżowych, spotkaj się z naszymi pracownikami i poznaj specyfikę pracy w naszej firmie z pierwszej ręki,

Dołącz do ludzi z pasją w Twoim mieście

daj nam znać, że jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji w Twoim mieście.
Prześlij nam swoją aplikację na adres: rekrutacje@dks.pl z dopiskiem w tytule e-maila: „ STRONA KARIERY ”. W przypadku zainteresowania Twoją kandydaturą umówimy się na spotkanie,

Dołącz do ludzi z pasją w Twoim mieście

dołącz do nas na Facebooku! Śledź nasze aktualne wydarzenia, bierz udział w konkursach, a przede wszystkim poznaj naszych Pracowników i atmosferę panującą w firmie.

Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Windykacji
tel. 58 763 06 10

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951