Najnowsze drukarki HP

Najnowsze drukarki HP

Najnowsze drukarki HP

Data: 7.05.2020
Tagi:

kopiarki, kserokopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne


Nieustanny rozwój firmy HP i szukanie sposobów na tworzenie innowacyjnego sprzętu sprawia, że marka ta plasuje się w czołówce najczęściej wybieranych urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego są urządzenia z rodziny Managed, których obsługa jest jeszcze bardziej intuicyjna, jakość druku na jeszcze wyższym poziomie, a wszystko to zabezpieczone godnymi zaufania systemami.

Reprezentatywne kopiarki z portfolio HP

W DKS proponujemy drukarki amerykańskiego producenta m.in. na zasadzie kontraktu. Przekłada się to przede wszystkim na możliwość korzystania z najlepszego biurowego sprzętu w niebywale atrakcyjnej cenie, wraz z obsługą serwisową.

 

Urządzenia wielofunkcyjne i drukarki Managed

Czym jednak wyróżniają się drukarki HP z rodziny Managed? Przede wszystkim są wyznacznikiem nowoczesnej firmy, posiadają komplet udogodnień pozwalających na szybką i bezproblemową pracę z urządzeniem. Amerykański producent swoimi rozwiązaniami technologicznymi pozwala nabywcom swojego sprzętu być jeszcze bardziej mobilnymi, dzięki możliwości wydruków ze smartfonów. Znajdując się poza biurem, użytkownik bez najmniejszego problemu może zlecić przez aplikację w telefonie wydrukowanie sporej ilości dokumentów.

Z kolei szybkość z jaką pracuje urządzenie dochodzi do nawet ponad 60 arkuszy na minutę. Wielofunkcyjność sprzętu Managed oraz możliwość zintegrowania go z wieloma innymi procesami obsługi dokumentów sprawia, że z kopiarek można korzystać niemal bez przerwy – w każdym miejscu i czasie. Niemniej jednak imponujące właściwości tych urządzeń i bezprzewodowe łączenie się ze sprzętem mobilnym, wymaga także odpowiednich zabezpieczeń. Amerykański producent dbając o dane zarówno przedsiębiorcy, jak i klientów, swoje kopiarki wyposażył w systemy chroniące sprzęt i dane przed cyberatakami.

Modele Managed wyróżniają się m.in. oprogramowaniem HP Sure Start, które odpowiada za nieustanne weryfikowanie kodu roboczego kopiarki chroniąc je przed atakami hakerskimi. Natomiast w razie uszkodzenia systemu operacyjnego, Sure Start potrafi naprawić go bez konieczności interwencji pracowników działu IT.

Oferta drukarek HP https://www.dks.pl/oferta/rozwiazania-dla-biura

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402