Kserokopiarki - na czym polega dzierżawa

Kserokopiarki - na czym polega dzierżawa

Kserokopiarki - na czym polega dzierżawa

Data: 10.11.2020
Tagi:

najem kserokopiarki, dzierżawa urządzenia wielofunkcyjnego, wynajem urządzeń poligraficznych, wynajem maszyn mało i wielkoformatowych, materiały eksploatacyjne, zarządzanie drukiem, oprogramowanie do druku, zarządzanie dokumentem, wydruk, kopie, skany


Wielu przedsiębiorców, szczególnie w początkowej fazie działalności firmy, staje w obliczu konieczności poczynienia znacznych inwestycji - szczególnie w kontekście zaplecza sprzętowego. Jednak zakup wyposażenia - nowego lub używanego - stanowi zaledwie jedną z dostępnych opcji. Rozwiązaniem, które dynamicznie zyskuje na popularności, zarówno wśród mniejszych podmiotów, jak i firm o ugruntowanej pozycji, jest dzierżawa kserokopiarek. Poniżej wyjaśniamy, na czym dokładnie polega wynajem tego typu urządzeń.

Dzierżawa kserokopiarki - na czym polega

Przedsiębiorca dokonujący dzierżawy kserokopiarki unika tym samym kosztu zakupu urządzenia. W tym układzie opłaca on jedynie miesięczny czynsz, który obejmuje określoną liczbę wydruków, w zależności od wybranego pakietu. Jedynym kosztem dodatkowym, jaki ponosi firma, jest zakup papieru - wszelkie materiały eksploatacyjne, ewentualne naprawy lub wymiany oraz zabiegi konserwacyjne wliczone są w koszt wynajmu, co jest szczególnie korzystne w przypadku postawienia na urządzenia z rynku wtórnego.

Ciągłość pracy zdecydowanie należy do największych zalet tego rozwiązania. Jest to korzystne nie tylko z finansowego punktu widzenia - nie ponosimy przecież kosztów wymiany czy naprawy — ale również z perspektywy czysto praktycznej, gdyż eliminuje potrzebę poszukiwania serwisu oraz transportu sprzętu. Dodatkowym atutem jest bezpłatna dostawa, instalacja, a także szkolenie z obsługi maszyn. Jednocześnie nie musimy obawiać się o spadek wartości rynkowej dotychczas używanego urządzenia w momencie wymiany na nowszy model - nowy sprzęt otrzymamy w ramach tej samej lub kolejnej umowy.

Optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorców - dzierżawa kserokopiarki

Wynajem sprzętu biurowego jest zatem rozwiązaniem przynajmniej wartym wzięcia pod uwagę. Dzierżawa kserokopiarek może być niezwykle opłacalna niezależnie od skali działalności - jest to powszechna praktyka nawet w przypadku najmniejszych firm. W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości odnośnie mechanizmów wynajmu zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi materiałami na naszej stronie internetowej lub bezpośredniego kontaktu.

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402