Korzyści systemów accoutingowych - Jak łatwo zarządzać wydrukiem, skanem i kopią?

Korzyści systemów accoutingowych - Jak łatwo zarządzać wydrukiem, skanem i kopią?

Korzyści systemów accoutingowych - Jak łatwo zarządzać wydrukiem, skanem i kopią?

Data: 4.06.2020
Tagi:

kopiarki, kserokopiarki, drukarki, oprogramowanie, systemy, system druku


Obsługa oraz zabezpieczenie przepływu drukowanych dokumentów jest wspierane przez odpowiednie oprogramowanie. Dają one możliwość zarządzania nimi oraz pozwalają kontrolować koszty. Przyjrzyjmy się głównym zaletom systemów accoutingowych, które ułatwiają administrowanie wydrukami, skanami i kopiami.

Pełna kontrola i niwelowanie kosztów

Systemy te pozwalają w pełni zarządzać drukiem zgodnie z własną polityką w firmie. Największe nakłady dzięki odpowiedniej aplikacji można skierować na najbardziej wydajne urządzenia w firmie lub swobodnie anulować niechciane pliki nawet w przypadku, gdy sprzęt jest wyłączony. Co więcej, systemy te pozwalają obsługiwać swój biurowy sprzęt w pełni bezprzewodowo z poziomu swojego smartfona, tabletu czy laptopa. Warto zauważyć, że na tych urządzeniach mobilnych nie ma potrzeby instalowania dodatkowych sterowników, dzięki czemu w każdej chwili dokument odczytany na poczcie e-mail można natychmiast zlecić do druku. Ponadto systemy accoutingowe pozwalają w pełni zarządzać kolejnością wydruku. Dzięki nim z łatwością można zmieniać, anulować i zlecać, który z dokumentów jako pierwszy ma zostać obsłużony przez sprzęt. Co więcej, istnieje możliwość zabezpieczania poufnych plików przed osobami nieupoważnionymi. Chcąc wydrukować dokumenty, które nie powinny trafić w niepowołane ręce muszą być wówczas potwierdzone przez wpisanie odpowiedniego PINu lub zbliżenie zakodowanej karty magnetycznej. Dzięki temu system pozwala wydrukować najważniejsze pliki jako pierwsze nawet wtedy, kiedy zostały zlecone do druku jako ostatnie i tylko wtedy, gdy zostaną one potwierdzone przez uprawnionego do tego pracownika.

 

Oszczędności w wydruku

Oprócz pełnej kontroli druku systemy accoutingowe pozwalają zwiększyć oszczędności w firmowym budżecie poprzez kontrolowanie poziomu zużywanego papieru, a także przyczyniają się do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. W związku z tym można swobodnie zarządzać kopiowanym czy skanowanymi dokumentami, ale także zwiększyć kontrolę nad firmowymi wydatkami.

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402