Dlaczego warto drukować w kolorze?

Dlaczego warto drukować w kolorze?

Dlaczego warto drukować w kolorze?

Data: 30.12.2020
Tagi:

druk, kolor, czarno-białe, kopiarki, kserokopiarka, drukarka, drukowanie, najem, wynajem, sprzedaż, serwis, urządzenia do druku


Z uwagi na fakt, że znakomita większość dokumentów produkowanych w obrębie przedsiębiorstwa utrzymana jest w monochromatycznej tonacji, łatwo jest nie docenić korzyści płynących z pełnej palety barw. Drugim aspektem tego zagadnienia jest naturalnie kwestia finansów, która dla wielu odgrywa rolę dużo bardziej istotną, co same wrażenia estetyczne. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego tak naprawdę warto drukować w kolorze, a także jak to robić bez nadwyrężania firmowego budżetu.

Dokument atrakcyjny wizualnie - dlaczego warto drukować w kolorze?

Nie jest tajemnicą, że atrakcyjny wizualnie dokument znacząco poprawia odczucia adresata - znajduje to odzwierciedlenie w badaniach konsumenckich, a ponadto każdy może odnieść się w tej kwestii do własnych doświadczeń. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wszelkiego rodzaju ofert handlowych oraz materiałów promocyjnych, gdzie to właśnie estetyka oraz przyciągający oko design mogą stanowić różnicę między sukcesem a porażką. Dlatego właśnie warto rozważyć pozyskanie sprzętu, który umożliwiać będzie drukowanie w kolorze - nawet jeśli nasze zapotrzebowanie na tego rodzaju dokumenty okaże się stosunkowo małe w skali miesiąca, zdecydowanie korzystniej jest mieć taką opcję pod ręką.

Naturalnie urządzenia wyposażone w taką funkcjonalność są droższe - jednak nie musi to wcale oznaczać kolosalnego wzrostu kosztów operacyjnych. Dobrym rozwiązaniem jest tutaj dzierżawa urządzenia. W tym modelu przedsiębiorca uiszcza miesięczny czynsz za użytkowanie sprzętu - w zależności od pakietu wydruków - co czyni całe przedsięwzięcie bardziej korzystnym finansowo. Z pomocą w kontroli wydatków przychodzą również funkcje nowoczesnych kserokopiarek, na przykład domyślne ustawienie profilu czarno-białego czy korzystanie z oprogramowania do druku, dzięki któremu możemy nadać czy ograniczyć uprawnienia poszczególnym użytkownikom, co przekłada się bezpośrednio na minimalizację kosztów w firmie.

Drukowanie w kolorze - dlaczego warto?

Nasza oferta obejmuje wiele nowoczesnych urządzeń pozwalających na drukowanie w kolorze - w tym modele takich marek jak KONICA MINOLTA, CANON, LEXMARK czy HP. Stawiamy na różnorodność i elastyczność, dlatego też umożliwiamy wiele form pozyskania sprzętu.

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402