Czy w biurze potrzebna jest drukarka obsługująca format A3?

Czy w biurze potrzebna jest drukarka obsługująca format A3?

Czy w biurze potrzebna jest drukarka obsługująca format A3?

Data: 16.11.2022
Tagi:

drukarki-a3, kserokopiarka-biurowa-a3, urządzenia-wielofunkcyjne-a3, drukarki-wielofunkcyjne-a3


Drukarki obsługujące format A3 mogą być zarówno sprzętem niezbędnym, jak i mało przydatnym w pracy biurowej. Wszystko zależy od tego, jakie rodzaje dokumentów zamierzasz tworzyć, kopiować lub digitalizować (skanować). Dowiedz się, jak zidentyfikować swoje potrzeby i wybrać optymalne urządzenie drukujące do biura. 

Jak sprawdzić, czy biuro potrzebuje maszyny drukującej w formacie A3?

Często zamawiasz na zewnątrz wydruki w formacie A3? Niepokoją Cię rosnące koszty tej usługi? Jeżeli tak, to rozważ zakup lub wynajem drukarki A3. Pamiętaj, że niektóre rodzaje prac biurowych wymagają nie tylko druku, lecz także kopiowania i skanowania w formatach większych niż A4. W takich okolicznościach najlepiej sprawdzają się drukarki wielofunkcyjne A3. To uniwersalne maszyny, które zaspokajają większość zadań związanych z obsługą dokumentów w biurach. 

Profesjonalne MFP (Multi-Function Printers, kserokopiarki wielofunkcyjne) do formatu A3 lub SRA3 są nieocenione w agencjach reklamowych, biurach projektowych, instytucjach naukowych, a także w dużych biurach korporacyjnych. Dzięki nim przygotujesz doskonałej jakości wydruki zdjęć, grafik i tekstów. MFP oferują też kopiowanie i skanowanie w wysokiej rozdzielczości i z dużą prędkością. To wygodne urządzenia do archiwizacji i digitalizacji dokumentów firmowych. Dodatkowym udogodnieniem są opcje wykańczania: sortowanie wydruków, łamanie (składanie), dziurkowanie oraz zszywanie.

Format A3 pozwala lepiej wyeksponować drobne detale projektów, podnieść ich atrakcyjność wizualną, poprawić czytelność i stworzyć sugestywny przekaz informacyjny czy marketingowy. Dzięki profesjonalnie przygotowanym materiałom dostarczasz istotną wartość klientom, dzięki czemu masz większą szansę, aby ich pozyskać.

Na zakończenie warto zaznaczyć, że nie każde biuro wykorzystuje format A3. Jeżeli drukujesz głównie faktury, umowy, skrypty czy materiały do szkoleń, to wystarczający jest MFP A4. Jeżeli nie masz pewności, jakiego sprzętu potrzebujesz, skorzystaj z naszej oferty wynajmu

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 606 110 344
tel. +48 795 522 402