Czy opłaca się korzystać z poleasingowego sprzętu drukującego?

Czy opłaca się korzystać z poleasingowego sprzętu drukującego?

Czy opłaca się korzystać z poleasingowego sprzętu drukującego?

Data: 1.02.2023
Tagi:

poleasingowy-sprzęt-drukujący, kserokopiarki-używane, drukarki-poleasingowe


Nowe drukarki i kserokopiarki mają wszelkie zalety i tylko jedną wadę, którą jest wysoka cena zakupu. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz zainwestować znacznych kwot, rozwiązaniem jest zakup sprzętu używanego. Czy warto postawić na poleasingowy sprzęt drukujący? Jakie zalety ma to rozwiązanie? Czy taki zakup rodzi ryzyko biznesowe? Odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wątpliwości.

3 argumenty za zakupem poleasingowych maszyn drukujących

Jeżeli potrzebujesz jednej czy dwóch drukarek do biura, których zamierzasz używać okazjonalnie, kup nowy sprzęt z niższej półki cenowej. Gdy niezbędne są maszyny zaawansowane technologicznie, przeznaczone do intensywnej pracy, dobrym rozwiązaniem mogą być drukarki i kserokopiarki używane. Oto najważniejsze korzyści, które oferuje sprzęt poleasingowy:

  • atrakcyjna cena zakupu maszyn drukujących – sprzęt IT szybko traci wartość, dlatego cena poleasingowych drukarek i kserokopiarek może być znacznie niższa od nowych maszyn drukujących o porównywalnych parametrach;
  • drukarki klasy biznesowej – leasing dotyczy zazwyczaj sprzętu klasy premium, który jest starannie serwisowany, dzięki czemu drukarki poleasingowe po kilku latach eksploatacji ciągle są w pełni sprawne i gotowe pracować bezawaryjnie jeszcze przez wiele lat;
  • gwarancja i serwis floty drukującej – sprzedawcy oferują pakiety serwisowe i udzielają gwarancji, podobnie jak przy zakupie nowych maszyn.

Gdzie kupić używany sprzęt drukujący?

Chcesz wykluczyć ryzyko związane z zakupem używanego sprzętu drukującego? Skorzystaj z oferty profesjonalnych dostawców. Dzięki temu poznasz historię nabywanych maszyn i otrzymasz gwarancję nienagannego stanu technicznego. Jeżeli poszukujesz sprawdzonych maszyn poleasingowych z gwarancją, zapraszamy do kontaktu. Dobierzemy optymalny sprzęt do Twoich potrzeb.

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951