Cyfrowa rewolucja - odkryj nowe horyzonty w świecie opakowań.

Cyfrowa rewolucja - odkryj nowe horyzonty w świecie opakowań.

Cyfrowa rewolucja - odkryj nowe horyzonty w świecie opakowań.

Data: 5.06.2023
Tagi:

konferencja


DKS zaprasza wszystkich poligrafów, szczególnie tych zainteresowanych produkcją opakowań na dwudniową konferencję i warsztaty, które odbędą się w dniach 21-22 czerwca. Wydarzenie jest skierowane do osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie poligrafii i produkcji opakowań. Będzie to pierwsza konferencja multibrandowa w Polsce, poświęcona w całości tematyce opakowań, które mogą być produkowane w małoformatowych drukarniach cyfrowych.

Podczas konferencji będzie można na żywo obserwować proces produkcji opakowań i etykiet, korzystając z nowoczesnych rozwiązań cyfrowych oferowanych przez firmę DKS. Goście będą mieli okazję bliżej przyjrzeć się technologii druku cyfrowego na maszynach takich jak fujifilm Revoria Press PC1120 i Canon imagePress V1000. W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną również cyfrowe uszlachetnienia lakierem 3D UV przy użyciu maszyny Konica Minolta AccurioShine 3600, a także techniki cięcia i bigowania na ploterach iEcho serii PK.

 Ważnym aspektem konferencji będzie marketing sensoryczny, który ma bezpośredni wpływ na sprzedaż produktów. Dlatego nasi organizatorzy zaprezentują gotowe rozwiązania w tej dziedzinie, a także skupią się na aspektach "eko". Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z różnymi liniami produkcyjnymi, w tym z jedną nastawioną na ciekawe uszlachetnienie przy użyciu dodatkowych kolorów i lakierowania 3D, oraz z drugą linią, która skupi się na druku w trybie CMYK na papierach ozdobnych bez uszlachetniania.

Konferencja zostanie podzielona na dwie części: rano i popołudniu odbędą się warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z parkiem maszynowym oraz indywidualnych rozmów i pokazów maszyn. W trakcie wydarzenia zostaną przedstawione wystąpienia organizatorów konferencji - firm DKS, Akonda oraz partnerów technologicznych, takich jak Canon Polska, Fujifilm Polska, Konica Minolta Business Solutions Polska i ZING. Przedstawiciel Studio Projektowego Pelc&Partners opowie o projektowaniu opakowań drukowanych cyfrowo.

Konferencja będzie również okazją do świętowania 30-lecia firmy DKS, która jest jednym z kluczowych graczy na polskim rynku poligraficznym. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie druku i posiada szeroką gamę urządzeń wielu marek. 

Zarejestruj się

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Windykacji
tel. 58 763 06 10

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951