Uszlachetnij i…WZBOGAĆ swój BIZNES

Uszlachetnij i…WZBOGAĆ swój BIZNES

Uszlachetnij i…WZBOGAĆ swój BIZNES

Data: 31.01.2024
Tagi:

RemaDays, Uszlachetnienia, lakierem-3D-UV


Z radością informujemy, że firma DKS uczestniczy w prestiżowych Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które odbywają się właśnie w Nadarzynie. Wydarzenie potrwa do piątku 2 lutego 2024 r. To dla nas wyjątkowe wydarzenie, podczas którego z dumą prezentujemy najnowsze innowacje, przygotowane z myślą o przenoszeniu druku płaskiego w wymiar 3D oraz uszlachetnianiu, w tym złoceniu, srebrzeniu. Zgodnie z naszym hasłem „Uszlachetnij i…WZBOGAĆ swój BIZNES”, jesteśmy gotowi zaprezentować Ci unikalne możliwości podczas targów.

Na naszym stoisku F2.44 przygotowaliśmy nie tylko prezentacje maszyn drukarskich, ale również praktyczne przykłady uszlachetnionych wydruków, które ukazują potencjał naszych rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest wprowadzenie nowoczesnych technologii do świata poligrafii, dlatego postanowiliśmy skupić się na jednym z najgorętszych trendów - uszlachetnianiu.

Gwiazdy Stoiska - Konica Minolta AccurioShine 3600 i AccurioPress C12000

Naszym głównym punktem jest prezentacja maszyny Konica Minolta AccurioShine 3600, cyfrowego urządzenia do zdobienia wydruków lakierem 3D UV. To rozwiązanie umożliwia produkcję wyjątkowych wydruków wysokiej jakości, zdolnych przyciągnąć uwagę nawet najbardziej
wymagających klientów. Zastosowany uniwersalny lakier pozwala uzyskać efekty połysku 2D i 3D. Z dodatkowym modułem iFoli Accurio Shine 3600 umożliwia osiągnięcie efektów 3D dla folii metalizowanych. Na targach prezentujemy ten efekt używając konkretnie folii złotej.

Kolejną gwiazdą naszego stoiska jest Konica Minolta AccurioPress C12000. Ta wydajna cyfrowa maszyna drukująca na targach prezentowana jest w bogatej konfiguracji. Wyposażona w moduł automatyzacji z użyciem sztucznej inteligencji, stanowi rozwiązanie zapewniające najwyższą jakość druku na każdym etapie realizacji zlecenia i co istotne automatycznie wyłapujące ewentualne błędy druku takie jak na przykład zabrudzenia, ubytki obrazu, czy uszkodzenia papieru. Nie zapomnieliśmy również o mniejszych zakładach poligraficznych, prezentując maszynę Konica Minolta AccurioPress C4080, idealną dla tych, którzy myślą o usamodzielnieniu się w dziedzinie druku cyfrowego.

Na stoisku prezentujemy nie tylko technologie, ale także praktyczne inspiracje dla Twojej branży. Uszlachetnione opakowania i kalendarze są bezkonkurencyjnymi bohaterami naszej wystawy, ukazując różnorodność możliwości naszych rozwiązań.

Dołącz do nas na RemaDays Warsaw 2024 i odkryj potencjał uszlachetniania. Zachęcamy do rejestracji na targi przez nasz formularz a my zarezerwujemy zasoby do prezentacji, opiekunów handlowych oraz wygenerujemy identyfikator uprawniający do wejścia na halę. Do zobaczenia na miejsc

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Windykacji
tel. 58 763 06 10

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951