Jeden dostawca, wiele możliwości - dks

Jeden dostawca, wiele możliwości - dks

Jeden dostawca, wiele możliwości - dks

Data: 26.03.2024
Tagi:

systemy-zarządzania-drukiem, środowisko-druku


21 marca był dniem, który dla niektórych oznaczał symboliczne pożegnanie z zimą, ale dla nas, pracowników firmy DKS Sp. z o.o., był to dzień pełen inspiracji i nowych możliwości. Nie spędziliśmy go na topieniu Marzanny czy na wagary, ale zanurzyliśmy się w świat innowacyjnych rozwiązań podczas naszej najnowszej konferencji.

Rozpocząłem dzień, prezentując naszą firmę tym, którzy jeszcze nie mieli okazji się z nią zapoznać. Opowiedziałem o bogactwie możliwości, jakie oferuje współpraca z DKS Sp. z o.o. Następnie głos zabrał Adam Ziółkowski, który przedstawił znaczenie systemów zarządzania drukiem, niezbędnych w dzisiejszym świecie, gdzie bezpieczeństwo w druku ma kluczowe znaczenie.

Dominik Spodek podzielił się wiedzą na temat budowy niedrogiego, ale solidnego i bezpiecznego środowiska druku, wykorzystując produkty Brother Polska. Damian Bugalski z kolei zachwycił uczestników możliwościami smartfonów Motorola Mobility, szczególnie podkreślając wytrzymałość ThinkPhone, który, mimo zderzenia z brukowaną nawierzchnią, pozostał nietknięty.

Na zakończenie Paweł Chłud przybliżył uczestnikom szeroki wachlarz profesjonalnych produktów i możliwości oferowanych przez Lenovo, zwracając uwagę na to, że nawet w trzygodzinnej prezentacji nie byłby w stanie wyczerpać tematu.

Po intensywnych wykładach nasze ciała i umysły zasłużyły na chwilę relaksu, którą zapewniły nam atrakcje Hotelu Blue Diamond Active SPA.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, prelegentom oraz konsultantom za udział i dzielenie się wiedzą. Mamy nadzieję, że dla Was wszystkich było to inspirujące i wartościowe doświadczenie. Już teraz zapraszamy Was na kolejne konferencje organizowane przez DKS Sp. z o.o.

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Windykacji
tel. 58 763 06 10

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951