Gala z okazji 30-lecia istnienia DKS!

Gala z okazji 30-lecia istnienia DKS!

Gala z okazji 30-lecia istnienia DKS!

Data: 17.10.2023
Tagi:

gala-30-lat-dks, dks-30-lat, dks


Gala, która odbyła się 07.10.2023 w Zbrojowni Sztuki, okazała się niezapomnianym wydarzeniem, które wypełnione było muzyką, śmiechem i niepowtarzalnym klimatem.

Podczas gali wręczono także zasłużone nagrody dla pracowników za długoletnią prace oraz osiągnięte sukcesy, co dodatkowo podniosło rangę tego wyjątkowego wydarzenia.

W trakcie gali mieliśmy okazję delektować się występami dwóch niesamowitych zespołów muzycznych. Latino Show Band to formacja, która przeniosła nas w egzotyczne rejony Meksyku, Kuby, Peru i Hiszpanii, oferując mieszankę latynoamerykańskich i polskich rytmów.
Zespół Cocktail zapewnił niezapomniane wrażenia muzyczne, prezentując energię na scenie w wyjątkowych aranżacjach przebojów, co spowodowało dużo pozytywnej energii na parkiecie.

Nie sposób było opuścić gali bez uśmiechu na twarzy, a to za sprawą niezwykłego skeczu, który serwował nam Pan Cezary Pazura. Jego poczucie humoru trafiło w sedno, rozbawiając wszystkich do łez. To niezaprzeczalny talent, który wzbogacił nasze jubileuszowe obchody.

Podczas gali mieliśmy również okazję zachować niezapomniane chwile w fotografii. Można było zrobić sobie zdjęcia z panem Cezarym Pazurą, co na pewno dostarczyło wielu uśmiechów i wyjątkowych wspomnień. Ponadto, dla tych, którzy chcieli troszkę się pobawić i stworzyć niepowtarzalne zdjęcia, przygotowaliśmy foto lustra. To miejsce, gdzie można było się przebrać i uwiecznić te niezwykłe chwile.

Całą gale poprowadził niezastąpiony Tomasz Galiński, charyzmatyczny dziennikarz i konferansjer z Radia Gdańsk, wprowadził wyjątkowy wymiar do naszego wydarzenia.

Czas upłynął niezwykle szybko, w miłej atmosferze towarzyszącej przepysznemu jedzeniu i ekscytującym tańcom. Była to niezaprzeczalnie wyjątkowa noc, która na długo pozostanie w naszych sercach.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej jubileuszowej gali. To Wasze wsparcie i obecność sprawiły, że to wydarzenie było tak wyjątkowe. Mamy nadzieję, że kolejne lata będą równie pełne radości, sukcesów i niezapomnianych chwil jak te ostatnie trzydzieści.

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951