Eko optymalizacja w praktyce!

Eko optymalizacja w praktyce!

Eko optymalizacja w praktyce!

Data: 8.09.2023
Tagi:

zrównoważony-rozwój, eko-optymalizacjia, Konferencja, nowe-technologie


Zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się 21 września 2023 roku w centrali DKS w Kowalach koło Gdańska, przy ul. Energetycznej 15. Partnerami naszego przedsięwzięcia są renomowani producenci: Epson, Lenovo oraz AMD którzy odpowiedzą na pytanie jak sprawić, aby Twoje rozwiązania były przyjazne dla środowiska oraz optymalne kosztowo

Epson - Droga ku Zero Emisji

Firma Epson przyjęła sobie za cel osiągnięcie statusu niezastąpionego przedsiębiorstwa, które poprzez stosowanie wydajnych i precyzyjnych technologii przyczynia się do zrównoważonego rozwoju. Chcą osiągnąć ujemny poziom emisji dwutlenku węgla do roku 2050, co jest olbrzymim krokiem w kierunku ochrony środowiska.

 

Lenovo - Przykład Lidera w Ochronie Środowiska

Lenovo dąży do bycia liderem w dziedzinie ochrony środowiska, zarówno w codziennej działalności, jak i w projektowaniu produktów czy recyklingu. Ich aktywności w zakresie zrównoważonego rozwoju to przykład dla innych firm.

 

DKS - Kompleksowy system EKO optymalizacji

Drukowanie może być bardziej ekologiczne. PaperCut MF to potężne narzędzie do zarządzania drukiem, które pozwala kontrolować i zabezpieczać proces drukowania, kopiowania i skanowania. To także sposób na redukcję kosztów poprzez mi.in. ograniczenie ilości generowanych odpadów.

 

Konkurs z Nagrodami

Aby uczynić nasze spotkanie jeszcze bardziej atrakcyjne, przygotowaliśmy konkurs z cennymi nagrodami. To świetna okazja nie tylko do zdobycia fantastycznych upominków, ale też do nauki i poznania ekologicznych rozwiązań.

Zapraszamy Cię serdecznie na naszą konferencję. To nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale także dołączenia do społeczności dbającej o przyszłość środowiska i sukces swojej firmy. Przyjdź i bądź częścią ekologicznej rewolucji w biznesie. Czekamy na Ciebie!.

Zarejestruj się

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Płatności
tel. 795 522 472

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951