DKS na VIII Forum Kierowników IT w Administracji

DKS na VIII Forum Kierowników IT w Administracji

DKS na VIII Forum Kierowników IT w Administracji

Data: 31.03.2023
Tagi:

VIII-Forum-Kierowników-IT-w-Administracji


DKS raz z partnerem HP będą obecni na VIII Forum Kierowników IT w Administracji, które odbędzie się w Zakopanem w Bachleda Hotel Kasprowy w dniach 24-26 kwietnia 2023 roku.

VIII Forum Kierowników IT w Administracji to ogólnopolska konferencja skierowana do przedstawicieli instytucji publicznych, odpowiedzialnych za informatyzację swoich jednostek. Udział w konferencji pozwoli zaktualizować wiedzę na temat zmian w przepisach oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania pojawiające się w codziennej pracy.

Podczas trwającego trzy dni wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, które rozwiązania IT warto wykorzystać w swoich organizacjach oraz w jaki sposób je wdrożyć i sfinansować. W programie znajdą się prelekcje praktyków i przedstawicieli instytucji mających wpływ na informatyzację sektora publicznego w Polsce. Tematy poruszane na konwencji to między innymi: katalog usług chmurowych dedykowanych administracji publicznej, wdrożenie robotów software'owych RPA w Ministerstwie Finansów, akt w sprawie zarządzania danymi (DGA) i jego konsekwencje w krajowym systemie prawnym, a także bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej w jednostce dzięki zaawansowanym rozwiązaniom dedykowanym sektorowi publicznemu.

Na konwencji wystąpi jeden z naszych pracowników, Krzysztof Olczak - Product Manager odpowiedzialny za wsparcie produktowe szeregu artykułów oferowanych przez producentów, z którymi DKS. współpracuje. Przedstawi on temat "Jak zadbać o idealne środowisko dla wydruku biurowego".

Podczas Forum zostaną także przyznane nagrody "Skrzydła IT w Administracji", wyróżniające instytucje, które poprzez wdrożone projekty informatyczne ułatwiły dostęp do usług publicznych lub poprawiły jakość obsługi i komunikację na linii urząd – obywatel, co pozytywnie wpłynęło na wizerunek polskiej e-administracji.

Podziel się tym postem:
Inteligentny Rozwój
kontakt
Centrala: 58 309 03 07
E-mail: kontakt@dks.pl
działy
Księgowości
tel. 532 362 392

Obsługi Klienta
tel. 58 350 66 05
Windykacji
tel. 58 763 06 10

Eksportu
tel. +48 664 941 146
tel. +48 600 338 951