DKS

Warszawa

Oddział Warszawa

Jesteśmy przedsiębiorstwem z długim stażem w branży biurowej i poligraficznej. Zajmujemy się między innymi sprzedażą profesjonalnego sprzętu ksero-kopiującego oraz poligraficznego. Chętnie doradzimy, gdy zainteresuje Państwa zakup lub dzierżawa kserokopiarek bądź innych urządzeń z naszej oferty. W ramach działalności oddziału warszawskiego zapewniamy pomoc serwisową, w którym usuniecie Państwo usterkę sprzętu, zapewnicie sobie stały nadzór nad eksploatowanym urządzeniem i będziecie mogli poradzić się specjalistów w zakresie zoptymalizowania działania czy montażu kserokopiarki. Wykonujemy naprawy w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Nasz zespół handlowców obsługuje klientów z całego województwa mazowieckiego. Mamy podpisane umowy z podmiotami z takich miast jak Pruszków, Piaseczno, Łomianki, Legionowo, Marki.
Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszym oddziałem w Warszawie poprzez kontakt telefoniczny albo osobistą wizytę!

 

Dzierżawa
dla przedsiębiorstw

Wysokiej jakości druk, cykliczne przeglądy, fachowy serwis, najniższe ceny wykonanych kopii oraz wydatki eksploatacyjne ograniczone jedynie dodostarczania papieru i zużycia prądu–dzierżawa kserokopiarek,którą oferujemy, wiąże się z wieloma zaletami. Zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim oddziałem – zaoferujemy korzystne warunki wynajmu i pomożemy dobrać urządzenie spełniające wymagania

DKS Sp. z o.o. Oddział Warszawa

ul. Kolumba 36, 02-288 Warszawa

Telefon
22 632 12 09
Fax
22 250 22 40
E-mail
info.warszawa@dks.pl

Kontakt z działem handlowym:
Telefon
22 250 22 40
Fax
22 250 22 40
E-mail
info.warszawa@dks.pl

Kontakt z działem serwisu:
Telefon
801 004 104
Telefon
58 350 66 05
E-mail
serwis.warszawa@dks.pl

Skontaktuj sie z nami
NASZE PRODUKTY

Kserokopiarki nowe i poleasingoweOprogramowanie: